W dniu 27.12.2023 roku Zarząd AQUA podsumował sportowo już miniony rok 2023
 – był wyjątkowy i bardzo udany dla naszego Stowarzyszenia.
Wyróżniono nagrodą finansową 6 zawodników, którzy swoją ciężką pracą i sportową rywalizacją w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich wywalczyli dla klubu największą ilość punktów (swimrankings.pl) – gratulujemy: 
Jakubowi Firkowskiemu, Biance Łukaszwicz, Alicji Skorobohaty, Jakubowi  Domałążek, Szymonowi Grzelak, Karolowi Pryca.

Zarząd wyróżnił również 21 zawodników, którzy biorąc udział w zawodach wojewódzkich        i ogólnopolskich zajęli miejsca od 1-3 i zostali zgłoszeni do nagrody Pana Burmistrza MU      (w historii klubu jest to największa ilość zgłoszonych zawodników).

Na ręce Prezesa naszego Stowarzyszenia wpłynęły również życzenia od Rektora Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku Pana dr hab. inż. Zbigniewa Osadowskiego, prof. UP  – Nowego Roku spełniającego marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. Do tych życzeń dołączyli się również wspierający i sympatyzujący z naszym Stowarzyszeniem Burmistrz MU Pan Jacek Maniszewski i Prezes Uzdrowiska Ustka Pan Łukasz de Lubicz Szeliski. Bardzo dziękujemy za życzenia, będziemy i chcemy je realizować. Ciężką pracę sportowca (zawodnika) zaczniemy już od 3 stycznia 2024 roku, dziękujemy za wsparcie rodziców, koleżanek, kolegów i znajomych.

Zarząd
AQUA – Jarosław Domałążek, Izabela Firkowska, Mariusz Durejko.